پی سی ورزش اطلاعیه

پی سی ورزش

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به نقل رویدادگزاری پی سی، وضعیت قراردادهای مسوت اوزیل و الکسیس سانچس در تیم فوتبه همراهل آرسنال مدت‎ههست که سوژه رسانه‎ها انجام گرفته و در آخرین اخبه همراهر این طور گفته انجام گرفته که اوزیل تصمیم دارد در پایان فصل یا ژانویه از توپچی‎ها جدا شود.

روخانومامه انگلیسی دیلی میرر در گزارشی مدعی انجام گرفته ستاره آلمانی آرسنال مطمئن هست که نهایتا تا پایان فصل از آرسنال جدا می‏شود و حتی این را هم می‎داند که تیم آینده‏اش منچستریونایتد هست. این در حالی هست که آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی تیم لندنی هفته گذشته اعلام انجام که احتمال فروش اوزیل در ماه ژانویه وجود دارد.

هافبک ۲۹ ساله آلمانی که سابقه کار به همراه مورینیو در رئال مادرید را هم دارد معقتد هست می‏تواند بعد از آرسنال در تیم این مربی به همراهزی کند و کار او در اولدترافورد از سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد انجام گرفت. قرارداد فعلی اوزیل به همراه آرسنال در پایان فصل جاری به پایان می‏رسد و این یعنی آرسنال برای این که او را به عنوان به همراهزیکن آزاد از دست ندهد، به احتمال زیاد در ژانویه راضی به فروشش خواهد انجام گرفت.

حتی گفته می‏‌شود او به هم‏تیمی‏هایش هم گفته که قرار هست به زودی در منچستریونایتد به همراهزی کند و در رختکن آرسنال همه از این موضوع رویداد دارند. 

[ad_1]

مطلب اوزیل به هم‎تیمی‎هایش رویداد داد: به منچستریونایتد می‎روم – رویدادگزاری پی سی | اخبه همراهر ایران و جهان در سایت بزرگ پی سی ورزش

0 نظر تا کنون ارسال شده است.