پی سی ورزش اطلاعیه

پی سی ورزش

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به نقل رویدادگزاری پی سی، لوچانو اسپالتی در آستانه به همراهزی حساس تیمش مقابل ناپولی در هفته نهم سری A، ادعا انجام شاهد رقابت نزدیک و نفسگیری خواهیم بود.

 او در این به همراهره گفت: در فصل جاری انتخاب‌های نیکوی داشته‌ایم و ناپولی هم خیلی نیکو نتیجه گرفته هست. ناپولی ۳ سال هست که در سطحی به همراهلا به همراهزی می‌کند و خیلی نیکو قدرت فوتبه همراهل ایتالیا را به رخ می‌کانجام گرفت اما نبه همراهید زحمات و قدرت بقیه تیم‌ها را نادیده گرفت. به سبک به همراهزی ناپولی علاقه دارم. 

سرمربی اینتر ادامه داد: مقابل ناپولی رقابت دشوار، نزدیک و نفسگیری داریم، به صورت حتم ظاهرا برای فتح لیگ به همراهید از یوونتوس پیشی بگیرید که کار زیاد دشواری هست. رم  فصل گذشته نمایشی عالی داشت و فوتبه همراهل نیکوی ارائه داد. لاتزیو هم به لحاظ ذهنیت، سبک به همراهزی، شرایط فیزیکی و ساختار در شرایط زیاد نیکوی قرار دارد.

اسپالتی خاطرنشان انجام: این تیم‌ها در گذشته نتایج  نیکوی گرفته‌اند. از میلان هم نبه همراهید غافل انجام گرفت. به آنچه مونتلا گفته، اعتماد دارم. اگر او گفته کیفیت لازم برای تغییر شرایط وجود دارد، پس حتما درست می‌گوید. ۶ تیم برای ۴ رتبه اول می‌جنگند و ما هم نبه همراهید از رقابت انصراف بدهیم و کوتاه بیاییم.

 مطلب مورد نظر به پایان رسید/

[ad_1]

مطلب اسپالتی: به سبک به همراهزی ناپولی علاقه زیادی دارم/ اگر مونتلا گفته میلان تغییر می‌کند، حتما درست گفته هست – رویدادگزاری پی سی در سایت بزرگ پی سی ورزش

0 نظر تا کنون ارسال شده است.