پی سی ورزش اطلاعیه

پی سی ورزش

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

مفتخر: تمرکز ایرانجوان روی لیگ یک هست

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبه همراهل ایرانجوان بومنطقه معتقد هست که تیمش روز دشواری را مقابل فولاد خوزستان تجربه انجام.

به نقل خوزستان اسپورت و به گرازش از پی سی، سعید مفتخر پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان و صعود به مرحله بعد جام حذفی اظهار داشت: واقعاً به همراهزی دشواری بود. فولاد تیم نیکو و بزرگی هست و روز دشواری مقابل این تیم تجربه انجامیم. ما چشم به ضدحملات دوخته بودیم. خدا را شاکریم که توانستیم به همراهزی را ببریم و به مرحله یک هشتم صعود کنیم. از بچه‌هایم تشکر می‌کنم، آنها خیلی تلاش انجامند، اما ما هنوز کار داریم و به همراهید خیلی بهتر از این به همراهشیم.

سرمربی ایرانجوان بومنطقه افزود: تمرکز ما روی لیگ یک هست. دنبال‌مان این هست که در لیگ دسته اول نتایج نیکوی بگیریم و آقام بومنطقه را سربلند کنیم. ما هنوز به بلوغ نرسیدیم و تأکید اصلی‌مان روی نقاط ضعفی هست که داریم. مشکلی اصلی‌مان این هست که پلن B نداریم. به همراهید افزایش کار و تمرین کنیم. به همراهزیکنان جدیدی هم به تیم ما اضافه انجام گرفتند و امروز نیکو به همراهزی انجامیم. این موضوع نشان می‌دهد که تیم ما پیشرفت داشته هست.

[ad_1]

مطلب تمرکز ایرانجوان روی لیگ یک هست در سایت بزرگ پی سی ورزش

0 نظر تا کنون ارسال شده است.